Karrier

SZAKÁCS

Helyünk szellemiségét a farmok világa ihlette, mely koncepció megjelenik mind étel-italválasztékunkban, illetve a szolgáltatás nyújtásban is szeretnénk azokat az értékeket megteremteni, amiket egy farm adhat. Célunk, hogy vendégeink családias légkörben, a lehető legmagasabb színvonalon élvezhessék a természet adta kincseket.

Téged keresünk, ha:

- Nyitott, pozitív személyiség vagy
- Minimum 2 év releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel a betölteni kívánt pozícióban
- Szívesen dolgozol minőségi alapanyagokkal, Magyarországi termelőktől
- Elhivatott vagy a szakmád iránt, nyitott vagy a fejlődésre
- Csapatban és önállóan is megállod a helyed
- Pontos és precíz vagy a munkavégzés során
- Betartod a higiéniai szabályokat

Amit nyújtani tudunk:
- Próbaidő után forgalom utáni bónuszrendszer
- Kereseti lehetőség: nettó 520 000-600 000 Ft, heti 4 munkanap
- Azonnali kezdés
- Bejelentett állás, havi fizetés
- Személyzeti étkezés
- Barátságos légkör
- 1 év ledolgozott munkaviszony után cégünk magán egészségügyi biztosítást köt rád

Ha úgy érzed, szívesen lennél a csapatunk tagja, és megfelelsz az elvárásoknak, jelentkezésedet fényképes önéletrajzzal a hr@tatibudapest.com-on várjuk!

FELSZOLGÁLÓ

- Pozitív, barátságos személyiség vagy
- Releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel a betölteni kívánt pozícióban
- Társalgási szinten beszélsz angolul
- Könnyen megtalálod a közös nevezőt a vendégekkel, élvezed a szakmát és nyitott vagy a fejlődésre

- Azonnali kezdési lehetőség
- Kereseti lehetőség: nettó 600 000-700 000 Ft/hónap
- Próbaidő lejárta után forgalom utáni bónuszrendszer
- Családias légkör
- 1 év ledolgozott munkaviszony után cégünk magán egészségügyi biztosítást köt Rád

SÉF HELYETTES

Feladatok

  • Chef munkájának segítése a konyha napi működésének irányításában és koordinálásában
  • Ételkészítés folyamatának felügyelete és irányítása
  • konyhai személyzet irányítása, motiválása és felügyelete
  • Adminisztrációs feladatok ellátása
  • Élelmiszer-biztonsági és higiéniai szabályok betartása és végrehajtása

Elvárások

  • Nyitott, pozitív személyiség vagy
  • Minimum 2-3 év releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel a betölteni kívánt pozícióban
  • Szívesen dolgozol minőségi alapanyagokkal, Magyarországi termelőktől
  • Elhivatott vagy a szakmád iránt, nyitott vagy a fejlődésre
  • Csapatban és önállóan is megállod a helyed
  • Pontos és precíz munkavégzés
  • Vezetői és kommunikációs készségek
  • Konyhatechnológiák ismerete
  • Kiváló időmenedzsment és problémamegoldó képességek
  • Rugalmasság és képesség a magas nyomás alatti munkavégzésre, kreativitás
  • Higiéniai szabályok betartása

Amit kínálunk

  • Nettó 700 000Ft/hónap
  • Próbaidő után forgalmi bónuszrendszer, vezetői bónusz
  • Heti 4 munkanap
  • Azonnali kezdés
  • Bejelentett állás, havi fizetés
  • Személyzeti étkezés
  • Barátságos légkör
  • 1 év ledolgozott munkaviszony után magán egészségügyi biztosítás

Munkahelyi extrák

  •  Ingyen kávé, üdítő
  •  Ingyen ebéd

Céginformáció

Helyünk szellemiségét a farmok világa ihlette, mely koncepció megjelenik mind étel-italválasztékunkban, illetve a szolgáltatás nyújtásban is szeretnénk azokat az értékeket megteremteni amiket egy farm adhat. Célunk hogy vendégeink családias légkörben, a lehető legmagasabb színvonalon élvezhessék a természet adta kincseket.

Amennyiben megfelelsz az elvárásoknak, és úgy érzed szívesen lennél a csapatunk tagja, várjuk jelentkezésed fényképes önéletrajzzal.